“Není drsnější způsob jak poznat jestli máte někoho..

Ahooj! Vítej na palubě. Pokud si na náš blog zavítal poprvé, dovol, abych Ti nás krátce představila. Jmenuji se Jana. Baví mě fotografovat a jezdit na kole. Od dětství miluji cestování a vše, co k němu patří – nekonečné pláže, hlas tropické džungle, mořský vánek, západy slunce nad vrcholky hor i ruch velkoměsta. Nyní mám k sobě parťáka, cestování totiž strhlo i mého teď již manžela Michala. Společně cestujeme bez cestovky, na vlastní pěst. Je to levnější a mnohem zábavnější.

Ráda hledám ztracená místa a podrobně plánuji naše cesty za dobrodružstvím, zatímco on se vyžívá v natáčení videí či konverzování s domorodci. Zkrátka jsme sehraná dvojka, která na svých cestách napříč světem objevuje skutečné hodnoty života a díky příležitostným vypjatým situacím na našem putování poznává sebe sama.

O-nas-obrazek

..rádi nebo ho nenávidíte, než s ním cestovat.”

Blog jsem založila, abych mohla sdílet naše zážitky a zkušenosti s ostatními a inspirovala tak všechny ty, jejichž snem je procestovat svět. Přesvědčím tě o tom, že cestovat daleko za hranice můžeš i ty – dokonce s dětmi či hypotékou na krku. Navíc ti mnohdy postačí jen velmi nízký rozpočet.

Pokud se také neztotožňuješ s nálepkou plážového povaleče a chceš zažít pořádné dobrodružství, seš tady na správném místě! Pevně věřím, že ti naše články, fotografie a videa budou alespoň trochu užitečné a dodají ti odvahu vyrazit na tvou velkou cestu do neznáma.

S láskou

podpis